O nas2018-06-11T11:44:07+00:00

Bukowa Przystań

Bukowa Przystań oferuje bazę noclegową dla 24 osób, restaurację, salę konferencyjno – bankietową, usługi cateringu oraz szereg atrakcji dodatkowych. Specjalizujemy się w organizacji przyjęć weselnych i okolicznościowych, bankietów oraz konferencji, a także pobytów indywidualnych i grupowych.

Lokalizacja

Bukowa Przystań to kameralny obiekt malowniczo położony wśród zieleni barlineckiej puszczy bukowej, na skraju Barlinecko – Gorzowskiego Parku Krajobrazowego.

Nasz obiekt znajduje się zaledwie 4 min jazdy samochodem od centrum Barlinka, przy drodze na Pełczyce i Choszczno. Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i źródeł rzeki Płonia oraz w pobliżu powstającej obwodnicy Barlinka pozwala cieszyć się pięknem i spokojem terenów zielonych, jak również umożliwia łatwe i szybkie dotarcie do najważniejszych punktów miasta oraz do głównych szlaków komunikacyjnych – 18km od drogi S3 (Pętla Renice).

Do dyspozycji Gości

Do dyspozycji Gości:

  • 8 eleganckich, komfortowych i gustownie urządzonych pokoi z łazienkami,
  • restaurację serwującą tradycyjne dania kuchni polskiej,
  • taras, na którym można cieszyć się urokami przyrody korzystając z propozycji orzeźwiających napojów,
  • namiot imprezowy z drewnianą podłogą, oświetleniem oraz możliwością podłączenia nagłośnienia,
  • altany z meblami ogrodowymi,
  • miejsce do grillowania oraz palenisko na ognisko,
  • plac zabaw dla dzieci,
  • duże szachy ogrodowe,
  • bierki ogrodowe XXL, gry oraz sprzęt do zabaw dla dzieci,
  • bezpłatny, monitorowany duży parking.

Relaks w ruchu

W Bukowej Przystani znajdą coś dla siebie także Ci, którzy preferują aktywny wypoczynek. Dla nich przeznaczony jest sprzęt do Nordic Walking wraz z możliwością organizacji spaceru z instruktorem po malowniczych szlakach Barlinka, z których słynie Europejska Stolica Nordic Walking. Barlinek posiada również piękne trasy rowerowe oraz ścieżki do pieszych wędrówek, które pozwalają na relaks wśród śpiewu ptaków. Legenda głosi, że podczas leśnych spacerów, przy odrobienie szczęścia, można spotkać Królową Puszczy Barlineckiej ze swoim orszakiem…

Dla naszych Gości wypożyczenie sprzętu do Nordic Walking jest bezpłatne, pobierana jest tylko zabezpieczająca kaucja zwrotna. Dodatkowo, na życzenie naszych Gości pomagamy w wypożyczeniu rowerów, quadów, czy sprzętu pływającego pozwalającego w pełni wykorzystać turystyczne walory tego malowniczego miasteczka położonego nad Jeziorem Barlineckim.

Więcej informacji można znaleźć w zakładce „Atrakcje okolicy”

Szczegółowych informacji udziela recepcja obiektu, zapraszamy do kontaktu.

Misja

Być wspaniałym miejscem zarówno oferującym wypoczynek osobom ceniącym spokój i bliskość natury, jak i wymarzonym miejscem na organizację przyjęć okolicznościowych w pięknym otoczeniu, tak, aby każdy nasz Gość, cenił oferowany komfort i niepowtarzalny charakter miejsca.

Być opiekunem dla naszych Gości tak, aby nie musieli martwić się o żaden aspekt swojego pobytu czy też organizowanego przyjęcia.

Nasze wartości to gościnność, elastyczność oraz wysoka jakość obsługi z zachowaniem dostępności w przystępnej cenie.